Klik voor de meest recente berichten op de Nieuws sectie in het topmenu. close ×
+

Gratis programma Eurosonic Noorderslag 2017: Altersonic

Altersonic 2017

Naast Grunnsonic is ook de gratis toegankelijke programmering van Altersonic tijdens Eurosonic Noorderslag het dubbel en dwars waard om te bezoeken.

Altersonic wordt alweer voor de elfde keer georganiseerd en biedt in De Drie Gezusters (Grote Markt, Groningen) gedurende drie dagen op vier podia ruimte voor meer dan 50 bands. Onderstaand de line-up inclusief Spotify playlist.

Woensdag 11 januari

Altersonic Stage – Tiki Bar

20:30 uur Drive By Wire – Desertrock / Blues / Psychedelic
21:30 uur Donkey Kung Fu – Garage / Punk
22:30 uur Olde Souls – Americana / Punk / Rock
23:30 uur Certain Animals – Rock / Psychedelic
00:30 uur Chief of Smoke – Heavy Rock / Stoner Rock

We Rock The Cradle – Classic

21:00 uur Gitta de Ridder – Singer-songwriter / Folkpop
22:00 uur Inge van Calkar – Singer-songwriter / Psychedelisch
23:00 uur Toycar Taxi – Pop-rock / Pop
00:00 uur Noëmar – Hiphop / Pop

Pinguin Radio Stage – Groote Griet

21.00 uur Surprise Act
22.00 uur Storksky – Rock / Alternative
23.00 uur Funky Organizers – FUNK / Jazz / Rock / Dance
24.00 uur The Charm The Fury – Metal
01.00 uur Roots Rising – Reggae / Hiphop / Balkan / Ska

Donderdag 12 januari

Codarts Rotterdam – Classic

19:45 uur Nana – Singer-songwriter / Pop
20:30 uur Lucy Whittaker (UK) – Pop / Singer-songwriter
21:15 uur Lilith Merlot – Singer-songwriter / Jazz / soul
22:00 uur Jorene – Singer-songwriter / Pop
22:45 uur Airey – Rock
23:30 uur Cas – Singer-songwriter / Pop
00:15 uur Maaike Adegeest – Pop / Nederlandstalig

Conservatorium Amsterdam – Groote Griet

20:00 uur Elenne May – Singer/Songwriter
21:00 uur The Visuals – Art Wave
22:00 uur Echo Movis – Eclectic / Indie / Pop
23:00 uur Yasmine – Pop / Rock
00:00 uur Orange Maplewood – Britgrunge

2 Minutenshow – Tiki Bar

20.00 uur Scare the bear – Rock
21.00 uur Feather and the white – Bluesy / Garage /
22.00 uur Pyn – Blue Indie Pop
23.00 uur Cloud Chukkoo – Indie / Psychpop
24.00 uur Kid Harlequin – Dark Rock

Vrijdag 13 januari

Rock Academie – Classic

20:00 uur Nick & De Doorsnee – Alternatieve Nederpop
21:00 uur Fin (AT) – Pop / Singer-songwriter
22:00 uur Blum (DE) – Pop / Rock
23:00 uur Rocket Van (GB) – Indie / Alternative Rock
00:00 uur Eva van Pelt – Pop / Nederlandstalig
01:00 uur Okwaro – Hiphop / Pop / Reggae

Euro Regio Music Exchange – Groote Griet

19.55 uur GIRL (DE) – Psychedelic / Garage Rock
20.50 uur Baby Galaxy (NL) – Indierock
21.45 uur Rumours (BE) – Shamanhop / Alternative pop
22.40 uur The Ten Bells (NL) – Garage / Blues-rock
23.35 uur Blackberries (DE) – Psychedelia / Krautpop
00.30 uur The Guru Guru (BE) – Borderline Rock

Popsport – Tiki Bar

20:00 uur Ocean Element – Indie Pop / Funky / Pop-punky
21:00 uur FREEB – Grunge / Punk
22:00 uur Rose Marin – Country-ish / Pop / Folk
23:00 uur VENHILL – Alternative Rock

Rise Agency, Gentlemen Recordings & Soundboxes Showcase – Draai Bar

20:30 uur AESTRID – Indierock / Postpunk
21:25 uur CYNBEL – Indierock
22:20 uur BLACK HORSE SOCIETY – Indie
23:25 uur ECHOTAPE (UK) – Alternative / Indie
00:40 uur KING KONG COMPANY (IE) – Electro / Swagger
01:45 uur SURPRISE ACT

Share : facebooktwittergoogle plus



No Response

Leave us a comment


No comment posted yet.

Leave a Reply