Nieuwe single van Popronde-talent MAYA MARIA

Je zal als artiest maar je hart hebben verloren aan drie mannen. MAYA MARIA maakt het onderdeel van haar nieuwe single ‘In Love Again (The ABC Way)’. Of het waar is weten we natuurlijk niet. Maar ze houdt in ieder geval de illusie levend. Achter de namen komen we niet. Is het A, B of C waar ze voor kiest? Of laat ze de situatie gewoon zoals het is? Misschien houdt ze wel vooral van het spel in plaats van de spelers.

‘In Love Again (The ABC Way)’ is niet in een hokje te stoppen. Label manager Jelmer Bouman noemt het alt-R&B/art-pop, een lekker brede omschrijving waarbinnen alles mogelijk is. Atmosferische poptexturen, etherische vocalen en eerlijke, intieme storytelling.

MAYA MARIA heeft al behoorlijk wat live ervaring opgedaan met drie showcases tijdens ESNS begin dit jaar, Hit The North, de Popronde en ook nog eens vijf optredens tijdens Oerol. Geboren als Maaike Maria van Dieren op Terschelling, verhuisde de 24-jarige artiest in 2020 naar Groningen om haar passie voor kunst na te jagen na een langdurige periode van ziekte. In 2023 begon ze haar samenwerking met het A&R- en muziekproductieteam Lake Woozoo en pianist Atser Damsma.

Drie jaar lang werkte ze aan haar vaardigheden en artistieke visie, wat heeft geleid tot haar eerste officiële werk, de EP “the bed-ties” dat begin volgend jaar uitkomt met daarop ook single ‘In Love Again (The ABC Way)’. Voor fans van Solange, Blood Orange en Glamcult aldus 3voor12.