Jonna Fraser toont zijn klasse op album Red Rose Romance

Tien jaar na New Wave laat Jonna Fraser op “Red Rose Romance” horen tot wat voor complete artiest hij is uitgegroeid. Op ‘De Storm’ laat hij horen hoe met rap iemands hart te raken. De technisch begaafde zanger komt aan bod op ‘Gebroken’. Maar bovenal is het de schrijver Jonna Fraser die indruk maakt op “Red Rose Romance”.

Op ‘Langs De Zaan’ staat hij stil bij alle veranderingen in zijn leven en hoe belangrijk hij het vindt met beide benen op de grond te blijven staan, zonder sterallures. Van ‘Mrs Perfect’ is de productie om door een ringetje te halen. Ondertussen is tussen de regels door te horen dat het innerlijk belangrijker is.

‘Tiki Taka’ brengt het tempo omhoog. Met deze sound zou Fraser wel eens het geluid van de zomer kunnen bepalen. Nummers als ‘Tuesday’ en ‘I Need Your Love’ lijken geschreven om woordelijk te worden meegezongen door het publiek bij concerten.

De hoopvolle boodschap van Jonna Fraser komt op ‘Tyar’ En Waka’ nog het beste over. Als tegenwicht voor de nummers waarop hij zingt over de tegenslagen in de liefde. Samen met de productie maakt het “Red Rose Romance” tot een album om heel vaak te draaien.

Waardering: 5 uit 5.