Deze week zijn er meerdere nieuwe, opvallende releases. Ontdek je nieuwe groove, inspirerende samenwerkingen en leer talentvolle artiesten kennen.
Een van de tracks die eruit springt is GOD’S IN CONTROL van Hass. Het bevat namelijk een feature van Ye. Al lijkt hij zich er niet heel veel voor te hebben uitgesloofd.
Ook Young at Heart van Richard Marx en Rod Stewart trekt deze week de aandacht. De track staat op Marx’ nieuwe album After Hours, dat op 16 januari 2026 uitkwam. Je kent hem misschien van zijn ’80s hit Right Here Waiting. Marx en Stewart zijn al lang bevriend en besloten het duet spontaan op te nemen tijdens een avond in Londen. Het resultaat is een nostalgisch nummer.
Over Nona en This Is All I’ll Be
Nona is een Nederlandse singer‑songwriter met een soulvolle stem en een groeiende reputatie in de pop‑ en R&B‑scene. Ze brak door met haar debuutsingle It’s Alright en haar eerste album leverde haar een Edison‑nominatie op als beste nieuwkomer.
Haar nieuwe single This Is All I’ll Be weerspiegelt haar persoonlijke zoektocht naar zelfacceptatie en eerlijkheid. In een recent interview op NPO Radio 2 vertelde ze openhartig over onzekerheid en wat het betekent om trouw te blijven aan jezelf. Luisteraars hebben via de NPO‑app al massaal gereageerd op de emotionele kracht van het nummer. Achter de schermen werkt Nona aan een nieuw hoofdstuk in haar carrière, met optredens op Nederlandse podia in 2026 en een clubtour.
Iskander Moon: nieuwe opvallende releases in pop & folk
België’s eigen Iskander Moon, geboren Iskander Moens, is deze week ook in het nieuws. Hij kondigde zijn debuutalbum Salt Moon City aan, dat op 20 februari 2026 verschijnt via PIAS Recordings. Moon groeide op met klassieke muziek, studeerde piano en muziekproductie, en ontwikkelde een uniek geluid dat klassieke finesse combineert met hedendaagse pop. Zijn eerdere releases, waaronder de single Ghosts en optredens door Europa, hebben hem een reputatie opgeleverd als een veelzijdige songschrijver en performer. Zijn stem wordt geroemd om warmte en intensiteit.
Ook Sean Rowe blijft relevant met zijn bijdrage aan de folk‑ en alternatieve scene. Rowe is een Amerikaanse singer‑songwriter, bekend om zijn diepe bariton en soulvolle verhalen. Hij trad al op in films en tv met nummers zoals To Leave Something Behind. Rowe toert regelmatig en zijn muziek combineert introspectieve teksten met een tijdloze folk‑sound.
Verder brengen Shenseea (Time For Me) en Lexa Gates (Ight) ritme en energie. Charlie Puth’s Beat Yourself Up mengt reflectieve teksten met popproductie.
Kortom, deze week draait het om creatieve combinaties, sterke artiesten en verrassende nieuwe stemmen. Of je nu houdt van introspectieve grooves, nostalgische duetten of ritmische tracks, er is genoeg nieuws te ontdekken.